خرید اینترنتی گلدان گل کنتیا  (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)

گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)

$‎84.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

چنان چه قصد دارید گلدان گل تهیه کنید خرید آنلاین گلدان کنتیا با خاصیت پاک کنندگی هوا مناسب ترین و بهترین هدیه است. این گلدان گل مناسب برای اتاق مدیران بوده و جزو گلهای مقاوم و لوکس می باشد. شما با سفارش آنلاین گلدان کنتیا این گلدان را فقط یک بار می خرید چون همیشه برای شما ماندگار خواهد بود. همچنین شیکی و زیبایی خاصی به اتاق یا دفتر کارتان می دهد. این گل با خاصیت تصفیه کنندگی هوا مناسب برای منازل، دفاتر و بانک ها می باشد و می توانید برای مراسم افتتاحیه، تبریک تولد، عذرخواهی، تشکر و سالگرد ازدواج برای عزیزان خود ارسال کنید. این گلدان از سایر گل های آپارتمانی مقاوم تر هستند. گل کنتیا گیاهی از خانوده اریکاسه و بومی شرق استرالیا میباشد. این گیاه تک پایه بوده و نگهداری آن آسان است همچنین از نظر طراحی دکوراسیون داخلی بسیار دکوراتیو و حائز اهمیت میباشد. در اوایل قرن بیستم بسیاری از سالن های منازل با نخل تزئین شده بود و در بین آنها کنتیا جایگاه ارزشمندی داشته و هنوز هم محبوب است و اکنون نیز همین نخل کنتیا با ظاهر ظریف و برگهای بلند و زیبای خود مد روز شده اند.دوام و پایداری آنها در برابر شرایط نامطلوب آپارتمانها از یک سو و عمر طولانی آنها از سوی دیگر نخل کنتیا را در زمره عالی ترین گیاهان تزیینی منازل در آورده است.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 1 متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گیاه کنتیا نور غیر مستقیم را ترجیح میدهد. اگرچه که با نور کم مشکلی ندارد ولی بهتر است برای رشد بیشتر شاخ و برگها، گیاه را در نزدیکی پنجره ای که پرده دارد و نور فیلتر شده از آن می‌تابد، قرار دهید .
آبیاری: آبیاری مناسب و منظم را دوست دارد اما نباید خاک گلدان بیش از حد آبیاری شود. در تابستان و بهار به طور هفتگی آبیاری را انجام دهید، همچنین بهتر است بین هر بار آبیاری اجازه دهید تا خاک گلدان به خشکی برسد. در زمستان و پاییز آبیاری را کمتر کنید. توجه کنید که آبیاری بیش از حد باعث زرد شدن برگ ها و تغییر رنگ برگ ها به رنگ قهوه ای از نشانه ی کم آبی است.
دما: مثل گونه های دیگر گیاهان استوایی، گیاه کنتیا هم دوستدار جای گرم و رطوبت زیاد است .بهترین دما برای نگهداری کنتیا بین 15 تا 25 در جه سانتی گراد است. می توانید برای ایجاد رطوبت بیشتر به گیاه به طور هفتگی برگ های گیاه را اسپری کنید .

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط