خرید اینترنتی گلدان گل کنتیا  (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)

گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)

$‎56.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

چنان چه قصد دارید گلدان گل تهیه کنید خرید آنلاین گلدان کنتیا با خاصیت پاک کنندگی هوا یکی از مناسب ترین و بهترین هدیه ها برای شما است. این گلدان گل با ظاهری بسیار شیک و سبز، مناسب برای اتاق مدیران بوده و جزو گیاهان آپارتمانی مقاوم و لوکس محسوب می شود. از آنجایی که این گیاه یک نخل مقاوم و همیشه سبز است، با سفارش آنلاین گلدان کنتیا، فقط یک بار این گل را می خرید چون همیشه برای شما ماندگار و سبز خواهد ماند. گیاهی با ساقه های نرم، بلند و منعطف و همچنین برگ های کشیده و سوزنی و با شاخه های زیاد و پر از برگ، یکی از زیباترین نخل های آپارتمانی است که از نظر طراحی دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت و دکوراتیو است. اگر قصد دارید برای سالیان دراز یک ظاهری شیک و زیبا را به فضای منزل خود و عزیزان تان بدهید این گلدان شما را در این امر یاری می کند. دوام و پایداری این گل در برابر شرایط نامطلوب آپارتمان ها از یک سو و عمر طولانی آنها از سوی دیگر، نخل کنتیا را در زمره عالی ترین گیاهان تزیینی منازل در آورده است. شما می توانید با ارسال این گل برای همسر، پدر، مادر، دوست برای مناسبت هایی مثل روز پزشک، روز مهندس، تبریک روز تولد، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، تبریک افتتاحیه مکانی جدید، عیادت از بیمار و یا سورپرایز های دیگر عزیزان تان را شاد و خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 1 متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گیاه کنتیا نور غیر مستقیم را ترجیح میدهد. اگرچه که با نور کم مشکلی ندارد ولی بهتر است برای رشد بیشتر شاخ و برگها، گیاه را در نزدیکی پنجره ای که پرده دارد و نور فیلتر شده از آن می‌تابد، قرار دهید .
آبیاری: آبیاری مناسب و منظم را دوست دارد اما نباید خاک گلدان بیش از حد آبیاری شود. در تابستان و بهار به طور هفتگی آبیاری را انجام دهید، همچنین بهتر است بین هر بار آبیاری اجازه دهید تا خاک گلدان به خشکی برسد. در زمستان و پاییز آبیاری را کمتر کنید. توجه کنید که آبیاری بیش از حد باعث زرد شدن برگ ها و تغییر رنگ برگ ها به رنگ قهوه ای از نشانه ی کم آبی است.
دما: مثل گونه های دیگر گیاهان استوایی، گیاه کنتیا هم دوستدار جای گرم و رطوبت زیاد است .بهترین دما برای نگهداری کنتیا بین 15 تا 25 در جه سانتی گراد است. می توانید برای ایجاد رطوبت بیشتر به گیاه به طور هفتگی برگ های گیاه را اسپری کنید .

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان کنتیا (تصفیه کننده هوا)
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط