گلدان اسپاتی فیلوم | گل بازار

گلدان اسپاتی فیلوم

گلدان اسپاتی فیلوم

$‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر شما هم از علاقه مندان خرید گل آپارتمانی هستید و به یک گیاه فوق العاده برای تصفیه هوای منزل احتیاج دارید، پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین گلدان گل اسپاتی فیلوم است. گلدان اسپاتی فیلوم با نگهداری آسان و راحتی که دارد می تواند یک پیشنهاد فوق العاده برای افراد شاغل و یا حتی کسانی که به سبب شغلشان دائم در مسافرت هستند، باشد. همچنین با سفارش آنلاین گلدان گل اسپاتی فیلوم یک گل با برگ های سبز و گل های سفید به دکوراسیون خانه خود یا عزیزان تان اضافه می کنید. این گیاه آپارتمانی با برگ های سبز و گل هایی شیپوری به رنگ سفید، می تواند در زیبایی منزل و محیط کار شما بسیار موثر باشد. گل اسپاتی فیلوم این قابلیت را دارد که در هر سال تا دو بار اقدام به گلدهی کند یعنی شما این ترکیب زیبا از برگ های سبز و کشیده به همراه گل های شیپوری سفید را می توانید دوبار در طول یکسال مشاهده کنید. یکی دیگر از ویژگی های مهم این گلدان می توان به قابلیت پاکسازی و تصفیه کنندگی هوای آن اشاره کرد که در هر مکانی قرار بگیرد یک هوای پاک و تمیز را در آنجا به وجود می آورد. شما می توانید در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، مراسم استقبال، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و یا تقدیر و تشکر از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه و یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در معرض نور مستقیم آفتاب، به خصوص آفتاب ظهر گاهی قرار ندهید. یک محیط با نور کافی برای گیاه مناسب می باشد.
آبیاری: خاک گیاه را مرطوب نگه دارید اما در آبیاری زیاده روی نکنید. اگر برای مدت طولانی آبیاری نشود، برگ های گیاه شروع به قهوه ای شدن میکند.
دما: این گیاه از رطوب بالا لذت میبرد، میتوان برگ های گیاه را مرطوب نگه داشت یا برای رطوبت رسانی بیشتر به گیاه گلدان گیاه را روی یک ظرف پر از شن یا سنگ ریز های خیس شده قرار داد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان اسپاتی فیلوم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط