گلدان گل پدیلانتوس | گل بازار

گلدان گل پدیلانتوس

گلدان گل پدیلانتوس

$‎15.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

اگر عزیزان تان آنقدر به گل و گیاه علاقمندند که دوست دارند از هر گیاه آپارتمانی یک نمونه را داشته باشند، سفارش آنلاین گلدان گل پدیلانتوس یک گلدان ویژه و خاص برای آن ها به حساب می آید. پدیلانتوس با برگ های سبز روشن با قامتی کشیده بر روی ساقه های زیگزاگی سبز، یک ظاهر بسیار لوکس و دلفریب دارد که اگر آن را در هر جایی قرار بدهید آن مکان را چشمنواز و دل انگیز می کند. اگر قصد دارید خانه و یا محل کار عزیزی را با یک گیاه سبز و متفاوت، زیبا و شیک کنید، خرید آنلاین گلدان گل پدیلانتوس را انتخاب کنید، زیرا با زیبایی منحصر به فردی که دارد می تواند مطابق با سلیقه هر مخاطبی باشد. فقط یکی از نکات مهمی که باید برای نگهداری این گیاه در نظر داشته باشید این است که قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم و زیاد آفتاب و یا سرمای زیاد باعث قرمز شدن برگ های آن می شود. پس اگر برگ ها به قرمز تغییر رنگ داد باید دما و نور آن کنترل شود. پدیلانتوس که به خاطر ساقه های زیگزاگی به ستون فقرات شیطان نیز معروف است یکی از خاص ترین و زیباترین گل هایی است که می توانید با آن عزیزان تان را از راه دور خوشحال کنید. شما می توانید این گیاه آپارتمانی زیبا را در مناسبت های مختلف مثل تبریک تولد، سالگرد ازدواج و آشنایی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 60 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: این گیاه به محیط کاملا روشن نیاز دارد و باید دور از نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد. اگر اشعه آفتاب به این گیاه بتابد برگ ها می سوزد و ریزش پیدا می کند. کم بود نور هم باعث بلند شدن و نافرم شدن شاخه ها می شود و فاصله برگ ها از هم بیش از حد شده و حالت بی رنگی به خود می گیرد.
آبیاری: برای آبیاری صبر کنید تا خاک گلدان خشک شود و سپس آبیاری را انجام دهید. توجه کنید که پدیلانتوس به آبیاری زیاد حساسیت دارد.
دما: مانند گیاهان گرمسیری دیگر به سرمای زیاد عادت ندارد و این هوا را تحمل نمی کند. دمای مناسب برای این گیاه چیزی حدود 15 الی 21 درجه سانتی گراد می باشد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل پدیلانتوس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط