گلدان گل دیفن باخیا | گل بازار

گلدان دیفن باخیا

گلدان دیفن باخیا

$‎23.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

شما با خرید آنلاین گلدان دیفن باخیا یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی را به عزیزان تان تقدیم خواهید کرد. آنچه که باعث می شود شما به سفارش آنلاین گلدان گل دیفن باخیا فکر کنید این است که این گیاه دارای برگ های سبز و طرحدار بزرگی است که به دلیل زیبایی چشمگیر، آن را از دیگر گیاهان آپارتمانی متمایز می کند. دیفن باخیا با برگ های همیشه سبز بلند و طرحدارش زیبایی قابل توجهی را به دکوراسیون منزل و یا محیط کار شما و عزیزان تان خواهد داد. نگهداری از گیاه دیفن باخیا بسیار آسان است و می توانید در منزل یا محیط کار خود به راحتی از آن نگهداری کنید و یا اینکه برای کسانی که در نگهداری گیاهانی آپارتمانی مبتدی هستند، به بهانه شاد کردنشان این آن را برایشان ارسال کنید. این گیاه سال ها است که به عنوان یک گیاه آپارتمانی عالی برای تصفیه هوا شناخته می شود که با قرار گرفتن در هر محیطی هوای پاک و تمیز را برای آنجا به ارمغان می آورد. شما می توانید دیفن باخیا را در مناسبت های مختلف مثل روز مادر، روز پدر، روز معلم، روز پزشک و مهندس و همچنین برای سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و آشنایی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 80 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: نور غیر مستقیم آفتاب برای رشد گیاه مطلوب بوده و در صورت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برگهای گیاه خواهند سوخت.
آبیاری: همیشه روی سطح خاک را مرطوب نگه دارید. دیر آبیاری کردن گیاه برای مدت طولانی باعث پژمرده شدن برگ ها خواهد شد.
دما: دمای مناسب برای دیفن باخیا حدود 16 تا 26 درجه سانتی گراد میباشد. دمای زیر 10 درجه به گیاه آسیب می رساند. این گیاه رطوبت را دوست دارد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان دیفن باخیا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط