گلدان حُسن یوسف

گلدان حُسن یوسف

گلدان حُسن یوسف

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

حسن‌يوسف از خانواده نعناعيان است. گل‌هايش مثل گل‌هاي نعناع بوده اما برگ‌هايش در زيبايي پيشي گرفته‌اند. البته اين گل در بيشتر كشورهاي غربي با نام «ملكه‌اي با دنباله‌هاي قرمز» شهرت دارد. خرید آنلاین گلدن گل حسن یوسف با ترکیبی از رنگ های مختلف و چشم نواز به دلیل وفق پذیری و همراهی با شرایط آپارتمان و باغچه مي‌تواند به‌عنوان يك گل آپارتماني بسيار محبوب انتخاب خوبي براي نگهداري باشد. حسن‌يوسف از آن دسته گل‌هاست كه شما را به‌شدت قيچي به دست مي‌كند. به‌خصوص در فصل‌هاي گرم سال اگر رشد مناسب و مطلوبي داشته باشد، شاخه‌ها خيلي سريع سر به بالا مي‌كشند و شما را مجبور مي‌كنند براي حفظ شكل اصلي گلدان، هر دو هفته يك‌بار آن را هرس كنيد. هرس براي اين گياه بسيار ضروري است و رشد آن را بهتر و بيشتر مي‌كند. هرس کردن باعث می شود تا از جاي بريده شده جوانه‌هاي جانبي شروع به رشد و نمو کرده و گلدان‌تان هميشه سر حال و در شكل و فرم متقارن و زيبا باقي مي‌ماند. شاخه‌هاي بريده شده به سرعت ريشه مي‌دهند. آنها را در گلدان‌هاي كوچك‌تر بكاريد و به دوستان‌تان هديه بدهيد. چه هديه‌اي بهتر از سفارش آنلاین گلدان كوچك حسن‌يوسف! برای مادران و پدرانی که عاشق سرو کله زدن با گلدان ها هستند. این گلدان زیبا را می توانید برای مراسم هایی نظیر تولد، تبریک و یا تشکر از یک دوست، افتتاحیه یک مکان جدید، عیادت از بیمار و یا حتی سالگرد ازدواج و یا آشنایی به عزیزان تان تقدیم کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گل حسن یوسف نور پسند است و باید در جایی باشد تا به آن نور خورشید برسد اما نباید نورخورشید مستقیم به آن بتابد.
آبیاری : خاک گلدان حسن یوسف باید همیشه مرطوب باشد. به محض خشک شدن خاک آن را آبیاری کنید. البته در فصل زمستان بهتر است دفعات آبیاری را کاهش دهید.
دما : حسن یوسف نیاز به دمای متوسط دارد، بهترین دما برای رشد این گیاه در روز 30-25 درجه سانتیگراد و در شب 25-20 درجه سانتیگراد می باشد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان حُسن یوسف
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط