گلدان حُسن یوسف

گلدان حُسن یوسف

گلدان حُسن یوسف

$‎14.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

از آنجایی که حسن‌يوسف از خانواده نعناعيان است، گل‌هايش مثل گل‌هاي نعناع بوده اما برگ‌هايش در زيبايي پيشي گرفته‌اند. از این رو خرید آنلاین گلدن گل حسن یوسف با ترکیبی از رنگ های مختلف و چشم نواز به دلیل وفق پذیری و همراهی با شرایط آپارتمان و باغچه مي‌تواند به‌عنوان يك گل آپارتماني بسيار محبوب، انتخاب خوبي براي هدیه دادن به عزیزان تان باشد. حسن‌يوسف از آن دسته گل‌های است كه شما را به ‌شدت قيچي به دست مي‌كند. یعنی می توانید با یک مراقبت آسان، گلی با رشد مطلوب را در خانه داشته باشید. چه هديه‌اي بهتر از سفارش آنلاین گلدان گل حسن‌يوسف! برای مادران و پدرانی که عاشق سرو کله زدن با گلدان ها هستند. اگر قصد دارید برای عزیزی یک گل ماندگار و زیبا ارسال کنید تا با نگهداری آن در خانه و یا محل کارش همواره به یاد شما باشد گل حسن یوسف یک انتخاب شایسته خواهد بود. نگهداری از این گل بسیار آسان است و کافی است آن را در جایی پر نور با نور غیر مستقیم قرار دهید و با یک آبیاری مناسب و منظم یک گلدان پر پشت با برگ های زیبا داشته باشید. برگ های رنگی و جذاب حسن یوسف خود به تنهایی توانسته این گل را بیش از هر گلدان آپارتمانی دیگری برای هدیه دادن به دیگران مناسب کرده باشد. این گلدان زیبا را می توانید برای مراسم هایی نظیر تولد، تبریک و یا تشکر از یک دوست، افتتاحیه یک مکان جدید، عیادت از بیمار و یا حتی سالگرد ازدواج برای پدر، مادر، همسر، دوست و یا هر عزیزی دیگری که می خواهید او را عمیقا خوشحال ببینید، ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: گل حسن یوسف نور پسند است و باید در جایی باشد تا به آن نور خورشید برسد اما نباید نورخورشید مستقیم به آن بتابد.
آبیاری : خاک گلدان حسن یوسف باید همیشه مرطوب باشد. به محض خشک شدن خاک آن را آبیاری کنید. البته در فصل زمستان بهتر است دفعات آبیاری را کاهش دهید.
دما : حسن یوسف نیاز به دمای متوسط دارد، بهترین دما برای رشد این گیاه در روز 30-25 درجه سانتیگراد و در شب 25-20 درجه سانتیگراد می باشد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان حُسن یوسف
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده