خرید گلدان گل بابا آدم | گل بازار

گلدان گل بابا آدم

گلدان گل بابا آدم

$‎51.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان گل بابا آدم مناسب برای کسانی است که عاشق نگهداری گیاهان آپارتمانی در منزل یا محل کار هستند. این گیاه با برگ های سبز و پهن خود به شکل قلب و یا گوش فیل با قرار گرفتن در هر مکان و فضایی آنجا را دلنشین و زیبا می کند. از آنجایی این گیاه ظاهری متفاوت دارد برای همین سفارش آنلاین گلدان گل بابا آدم می تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که به نگهداری و پرورش گیاهان خاص و متفاوت علاقه دارند. گیاه بابا آدم و یا گوش فیل را می توانید به عنوان یک المان زیبا در دکوراسسیون مکان های بزرگ مانند هتل ها و رستوران ها و یا محیط اداری انتخاب کنید. برگ های سبز رنگ و پهن به همراه ساقه های پوست ماری و کرکی به رنگ قهوه ای از ویژگی های ظاهری این گیاه است که آن را تبدیل به یک گیاه آپارتمانی شیک برای زیبا سازی فضا و دکور محیط های مختلف کرده است. این گلدان زیبا با نحوه نگهداری نسبتا آسانی دارد ؛ کافی است آن را در محیطی با نور متوسط و غیر مستقیم با دمایی نه چندان سرد و یا گرم نگهداری کنید و با آبیاری منظم یک گیاه شاداب و سرحال داشته باشید. این یعنی برای داشتن این گیاه نیاز به علم و زحمت زیادی نیست و می تواند مناسب برای هدیه دادن به افراد مبتدی در نگهداری از گل و گیاه باشد. شما می توانید به عنوان یک هدیه شیک این گلدان را برای عزیزان تان در مناسبت هایی مانند سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین افتتاحیه یک مکان جدید مانند نمایشگاه یا فروشگاه ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 100 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: به نور کامل ، اما غیر مستقیم خورشید نیاز دارد.
آبیاری: در تمام طول سال خاک را مرطوب نگه دارید اما نباید خاک خیس باشد. در واقع گیاه بابا آدم دوستدار فضای مرطوب است. دور از جریان هوای خنک پنجره ها، درها یا تهویه هوا نگهداری شود. در فصل زمستان به دلیل خواب بودن گیاه آبیاری کمتری انجام شود.
دما : دمای پایین تر از 15 درجه سانتی گراد برای این گیاه مناسب نیست.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل بابا آدم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط