گلدان گل نخل اریکا

گلدان گل نخل اریکا

در حال بار گذاری...

گلدان گل نخل اریکا

$‎31.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر از علاقمندان به نگهداری گیاهان سبز در خانه هستید و قصد نگهداری از یک گیاه آپارتمانی زیبا را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین گلدان گل نخل اریکا است. این گیاه آپارتمانی یکی از گیاهانی است که قابلیت سازگاری با محیط را دارد و در شرایط سخت محیطی، ماندگاری بالایی دارد. در واقع شما با سفارش آنلاین گلدان گل نخل اریکا، صاحب یک گیاه مقاوم و ماندگار می شوید. نخل اریکا انواع مختلفی دارد اما بطور معمول این گیاه دارای برگ های اصلی و برگ های فرعی کوچکتر است که برگ های فرعی نخل اریکا، عموما بلند و باریک هستند. برای رشد بهتر و مطلوب تر گیاه نخل اریکا، دمای بالا و هم چنین آبیاری زیاد، یک نکته کلیدی است. هم چنین این گیاه با شرایط داخل خانه نیز می تواند خود را به خوبی وفق دهد و رشد نسبتا خوبی را نیز داشته باشد. برگ های سبز و باریک با ساقه های سبز کمرنگ و ظریف پر از برگ در هر فضایی قرار بگیرد ظاهری لوکس و شیک را به آنجا می بخشد. شما می توانید این گلدان گل را به منظور غافلگیر کردن عزیزان تان به منزل و یا محل کارشان ارسال کنید و یا این که در مناسبت هایی مانند سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و آشنایی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه این گل آپارتمانی را به آن ها تقدیم کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 1 متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: جهت رشد هرچه بهتر گیاه نور کافی به گیاه برسد . اما این نور نباید نور مستقیم خورشید باشد . اگر که در معرض نور مستقیم خورشید برای مدت زیاد قرار گیرد برگ های گیاه به سمت زرد تغییر می کنند.
آبیاری: به حدی آبیاری کنید که فقط خاک گلدان مرطوب باشد ، از غرق کردن و خیس کردن بیش از حد خاک خودداری کنید . در فصل های سرد سال بهتر است که اجازه دهید تا خاک گلدان قبل از آبیاری خشک شود.
دما: فضاهای گرم و مرطوب جهت رشد این نخل بسیار عالی بوده و دمایی بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد دمای ایده آل این گیاه است.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان گل نخل اریکا
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط