گلدان گل نخل شامادورا | گل بازار

گلدان نخل شامادورا

گلدان نخل شامادورا

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر شما هم عاشق نگهداری از گل های خاص در منزل هستید، قطعا نام نخل شامادورا را باید شنیده باشید. سفارش آنلاین نخل شامادورا به خاطر ظاهر لوکسی که دارد می تواند بهترین گزینه برای زیباسازی دکوراسیون و ایجاد فضای سبز و مثبت در خانه باشد. شامادورا با ظاهری خاص با برگ های سبز تیره و سوزنی و ساقه های باریک با رنگ سبز روشن، در هر مکانی قرار بگیرد ظاهری لوکس به آنجا می بخشد. از ویژگی های خاص این گیاه می توان به سایه دوست بودن و نیاز نوری کم آن اشاره کرد که این گیاه را تبدیل به یک گل مناسب برای نگهداری در آپارتمان ها کرده است. پس اگر شما یا عزیزان تان علاقه زیادی به داشتن گل و فضای سبز در منزل دارید اما به دلیل نور گیر نبودن خانه تان نمی توانید گل و گیاه پرورش دهید، خرید آنلاین گلدان نخل شامادورا یک انتخاب مناسب برای نگهداری در خانه خود و یا هدیه دادن به دیگران است. از آنجایی که باغبانی و نگهداری از گل ها در خانه در داشتن یک روحیه عالی و حال خوب تاثیر گذار است، پس انتخاب شامادورا به عنوان یک گیاه آسان برای پرورش دادن می تواند یک انتخاب مناسب برای ایجاد حس خوب در عزیزان تان باشد. شما می توانید این گلدان را در مناسبت های خاص سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و دلجویی، تقدیر و تشکر، مراسم افتتاحیه و... برای پدر، مادر، معلم، دوست، همکار و... عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 80 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: با نور کم سازگار بوده، اما برای بهترین حالت رشد، گیاه را در مکانی با نور کافی قرار داده و از معرض نور مستقیم خوشید دور نگه دارید.
آبیاری: تقریبا در مقابل خشکی دوام می آورد، اما به آبیاری زیاد حساس است. سطح رطوبت رو در یک سطح متوسط نگه دارید. برای آبیاری اجازه دهید تا سطح روی خاک تا 2 سانتی متر خشک شود.
دما: دمای مناسب برای نگهداری شامادورا بین 18 الی 26 درجه سانتی گراد می باشد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان نخل شامادورا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط