گلدان نخل ماداگاسکار | گل بازار

گلدان نخل ماداگاسکار

گلدان نخل ماداگاسکار

$‎25.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان نخل ماداگاسکار، بهترین هدیه برای پیشکش به عزیزانی است که عاشق نگهداری گل ها و گیاهان خاص هستند. با خرید آنلاین گلدان نخل ماداگاسکار، می توانید دکوراسیون منزل تان را سبز و زیبا کنید. نخل ماداگاسکار دارای تنه ای ضخیم و با خار های درشت همچنین برگ های سبز و براق در انتهای تنه است. این نخل گیاهی است که در برابر تغییر شرایط بسیار مقاومت می‌کند. در واقع این گیاه را به سختی می‌توان از بین برد. ساقه قطور گیاه آب را در خود ذخیره می‌کند تا در زمان کم آبی از آن استفاده کند. با این تفاسیر هدیه دادن این گیاه مناسب افراد فراموشکاری است که در رسیدگی به گل ها و گیاهان مشکل دارند. هر چند که این گیاهان از خانواده نخل ها نیستند اما به خاطر شباهت و ظاهری زیبا همچون نخل، به نخل ماداگاسکار شهرت یافته اند. هیچ چیز مانند یک درختچه کوچک و تنومند با برگ های سوزنی که همچون چتری سایه افکنده اند نمی تواند دکوراسیون و فضا را جذاب و دلنشین کند. شما می توانید در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و دلجویی، تقدیر و تشکر، مراسم افتتاحیه و... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 70 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: نخل ماداگاسکار نیازمند نور زیاد و مستقیم خورشید است و بهتر است آن را در کنار پنجره های پر نور قرار دهید.
دما: از نگهداری گلدان در دمای کم تر از 12 درجه سانتی گراد خودداری کنید.
آبیاری: صبر کنید تا خاک گلدان خشک شود سپس آبیاری را انجام دهید، در فصل تابستان به طور کامل خاک آبیاری شود اما در فصل زمستان آبیاری را کاهش دهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان نخل ماداگاسکار
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط