گلدان نخل ماداگاسکار | گل بازار

گلدان نخل ماداگاسکار

گلدان نخل ماداگاسکار

$‎15.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان نخل ماداگاسکار، بهترین هدیه برای پیشکش به عزیزانی است که عاشق نگهداری گل ها و گیاهان خاص هستند. با خرید آنلاین گلدان نخل ماداگاسکار، می توانید دکوراسیون منزل تان را سبز و زیبا کنید. نخل ماداگاسکار دارای تنه ای ضخیم و با خار های درشت همچنین برگ های سبز و براق در انتهای تنه است. این نخل گیاهی است که در برابر تغییر شرایط بسیار مقاومت می‌کند. در واقع این گیاه را به سختی می‌توان از بین برد. ساقه قطور گیاه آب را در خود ذخیره می‌کند تا در زمان کم آبی از آن استفاده کند. با این تفاسیر هدیه دادن این گیاه مناسب افراد فراموشکاری است که در رسیدگی به گل ها و گیاهان مشکل دارند. هر چند که این گیاهان از خانواده نخل ها نیستند اما به خاطر شباهت و ظاهری زیبا همچون نخل، به نخل ماداگاسکار شهرت یافته اند. هیچ چیز مانند یک درختچه کوچک و تنومند با برگ های سوزنی که همچون چتری سایه افکنده اند نمی تواند دکوراسیون و فضا را جذاب و دلنشین کند. شما می توانید در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، عذرخواهی و دلجویی، تقدیر و تشکر، مراسم افتتاحیه و... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 70 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: نخل ماداگاسکار نیازمند نور زیاد و مستقیم خورشید است و بهتر است آن را در کنار پنجره های پر نور قرار دهید.
دما: از نگهداری گلدان در دمای کم تر از 12 درجه سانتی گراد خودداری کنید.
آبیاری: صبر کنید تا خاک گلدان خشک شود سپس آبیاری را انجام دهید، در فصل تابستان به طور کامل خاک آبیاری شود اما در فصل زمستان آبیاری را کاهش دهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان نخل ماداگاسکار
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط