خرید گلدان بن سای | گل بازار

گلدان بن سای

گلدان بن سای

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان بونسای یک انتخاب عالی برای هدیه به کسانی است که علاقه زیادی به نگهداری گیاهان آپارتمانی در خانه دارند. اجازه دهید تا شما را با پر فروش ترین و محبوب ترین گلدان آپارتمانی یعنی گلدان بن سای آشنا کنیم. بونسای ها درختچه های کوچکی هستند که اولین بار در چین و ژاپن به وجود آمده اند. این گل های آپارتمانی از طریق هرس برگ ها و شاخه های گیاهان مختلف ساخته می شود. از آنجایی که ساخت چنین اثر هنری و گیاه زیبایی ممکن است سال ها به طول انجامد برای همین سفارش آنلاین گلدان گل بونسای برای عزیزان تان می تواند بسیار خاص و لوکس به نظر برسد. این بونسای از نوع گیاه جنسینگ است که به خاطر پرورش بسیار راحت و همچنین نگهداری آسان در جهان بسیار پر فروش و پرطرفدار است. در فرهنگ ژاپن بونسای بيانگر آميزش و تركيب عقايد كهن و قدرتمند با فلسفه‌هاي شرقي در مورد هماهنگي و هارموني موجود بين انسان، روح و طبيعت است. بونسایی ها از جمله گیاهان بسیار لاکچری است که در هر مکانی قرار بگیرد محال ممکن است آن فضا را متفاوت و لوکس جلوه ندهد. شما می توانید این گیاه آپارتمانی را در مراسم افتتاحیه ی مکانی جدید، تبریک روز پدر و یا مادر، سورپرایز تولد، تشکر و قدردانی، سالگرد ازدواج و آشنایی، عذرخواهی و دلجویی، عیادت از بیمار و ... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 45 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

نور: نور غیر مستقیم خورشید برای این گیاه کافی بوده، در تابستان در صورت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برگ های این گیاه آسیب می بینید.
آبیاری: به آبیاری منظمی نیاز دارد، بهتر است صبر کنید تا تقریبا سطح خاک خشک شود سپس آبیاری را انجام دهید. آبیاری بیش از حد باعث از بین رفتن گیاه خواهد شد .
دما: این گیاه به سرمای زیاد و طولانی مدت حساس است و از طرفی گرمای زیاد را هم نمیتواند تحمل کند. در زمستان از قرار دادن در نزدیکی وسایل گرمایشی خودداری کنید و در تابستان در قسمت خنک خانه نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان بن سای
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط