سفارش فیکوس بنجامین | گل بازار

فیکوس بنجامین

فیکوس بنجامین

$‎26.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

با خرید آنلاین گلدان فیکوس بنجامین یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی را به عزیزان تان هدیه کنید. فیکوس بنجامین یکی از گیاهان آپارتمانی در سازش با محیط و مکان‌های سرپوشیده است برای همین سفارش آنلاین گلدان گل فیکوس بنجامین می تواند مناسب برای آپارتمان ها و یا محیط های اداری باشد. این گیاه دارای برگ‌های سبز روشن، بیضی شکل و نوک تیز است که شاخه‌هایی با خاصیت ارتجاعی و آویزان دارد. بنجامین، یکی از موفق ترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی در سازش با مکان های مسقف است که واریته های ابلق با برگ های سبز و سفید کرمی آن در ایران پرورش می یابد. این درختچه زیبا را می توانید به خاطر تنه بلندش و برگ های آویزانش همانند یک درخت کوچک به عنوان یک المان منحصر به فرد در دکوراسیون منزل تان مورد استفاده قرار دهید و یا برای عزیزان تان آن را به عنوان یک پیشکش کاملا متفاوت ارسال کنید. از آنجایی که بنجامین یک گیاه بسیار نور دوست است برای همین اگر خانه شما نورگیر است می توانید روی این درختچه برای زیبا کردن محیط منزل حساب کنید و یا اینکه در مناسبت های خاص مانند سورپرایز جشن تولد، عیادت از بیمار، افتتاحیه مکانی خاص، هدیه آن به همسر در سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، روز پدر و روز مادر و یا برای عذر خواهی و دلجویی برای پدر، مادر، دوستان، همسر و... آن را ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 90 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور : به نور زیاد غیر مستقیم خورشید احتیاج دارد.
دما : بین ۱۵ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد.
آبیاری: تابستان دو بار در هفته و در زمستان کمتر آبیاری کنید. مقاومت به کم‌آبی پایین است و در اثر آب کم دچار ریزش برگ می‌شود. آبیاری بیش از حد هم می‌تواند به قهوه ای شدن ، لوله ای شدن یا ریزش برگ ها بیانجامد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مراقبت از گل بنجامین می توانید به مقاله روش نگهداری گل بنجامین مراجعه کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:فیکوس بنجامین
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط