سفارش فیکوس بنجامین | گل بازار

فیکوس بنجامین

فیکوس بنجامین

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

با خرید آنلاین گلدان فیکوس بنجامین یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی را به عزیزان تان هدیه کنید. فیکوس بنجامین یکی از گیاهان آپارتمانی در سازش با محیط و مکان‌های سرپوشیده است برای همین سفارش آنلاین گلدان گل فیکوس بنجامین می تواند مناسب برای آپارتمان ها و یا محیط های اداری باشد. این گیاه دارای برگ‌های سبز روشن، بیضی شکل و نوک تیز است که شاخه‌هایی با خاصیت ارتجاعی و آویزان دارد. بنجامین، یکی از موفق ترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی در سازش با مکان های مسقف است که واریته های ابلق با برگ های سبز و سفید کرمی آن در ایران پرورش می یابد. این درختچه زیبا را می توانید به خاطر تنه بلندش و برگ های آویزانش همانند یک درخت کوچک به عنوان یک المان منحصر به فرد در دکوراسیون منزل تان مورد استفاده قرار دهید و یا برای عزیزان تان آن را به عنوان یک پیشکش کاملا متفاوت ارسال کنید. از آنجایی که بنجامین یک گیاه بسیار نور دوست است برای همین اگر خانه شما نورگیر است می توانید روی این درختچه برای زیبا کردن محیط منزل حساب کنید و یا اینکه در مناسبت های خاص مانند سورپرایز جشن تولد، عیادت از بیمار، افتتاحیه مکانی خاص، هدیه آن به همسر در سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، روز پدر و روز مادر و یا برای عذر خواهی و دلجویی برای پدر، مادر، دوستان، همسر و... آن را ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 90 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور : به نور زیاد غیر مستقیم خورشید احتیاج دارد.
دما : بین ۱۵ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد.
آبیاری: تابستان دو بار در هفته و در زمستان کمتر آبیاری کنید. مقاومت به کم‌آبی پایین است و در اثر آب کم دچار ریزش برگ می‌شود. آبیاری بیش از حد هم می‌تواند به قهوه ای شدن ، لوله ای شدن یا ریزش برگ ها بیانجامد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:فیکوس بنجامین
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده