سفارش فیکوس بنجامین | گل بازار

فیکوس بنجامین

فیکوس بنجامین

$‎32.95
Availability: Out of stock
امکان تحویل همین امروز

با خرید آنلاین گلدان فیکوس بنجامین یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین گیاهان آپارتمانی را به عزیزان تان هدیه کنید. فیکوس بنجامین یا بنجامین انجیری، گونه‌ای گیاه گلدار است که در راسته گل‌سرخ‌سانان قرار دارد. اصالت اصلی این گیاه جنگل‌های استوایی آسیا به ویژه هندوستان است. فیکوس بنجامین یکی از گیاهان آپارتمانی در سازش با محیط و مکان‌های سرپوشیده است. این گیاه برگ‌های سبز روشن و بیضی شکل و نوک تیز و شاخه‌هایی با خاصیت ارتجاعی و آویزان دارد. ارتفاع این درختچه در هوای آزاد به ۵ متر می‌رسد. نسبت به کم آبی به خصوص در هوای سرد حساس است و به خزان برگ‌ها مبتلا می‌گردد، نور باید کافی ولی غیر مستقیم باشد. فیکوس بنجامین را می‌توان از میانه بهار تا اوایل تابستان تکثیر کرد. بنجامین، یکی از موفق ترین و زیباترین گیاهان آپارتمانی در سازش با مکان های مسقف و از خانواده «موراسه» است. واریته های ابلق با برگ های سبز و سفید کرمی در ایران پرورش می یابد. خرید گل و گلدان باعث خوب شدن حال تان می شود. با سفارش آنلاین گلدان گل فیکوس و ارسال آن، عزیزانتان را شاد کنید. گلدان فیکوس بنجامين نسبت به تغيير عوامل محيطي بسيار حساس است و با كمترين تغييري برگ‌هاي آن ريزش مي‌كند، از چرخاندن و جابه‌جايي گلدان بپرهيزيد. هنگامي كه گياه تازه خريداري شده را به خانه مي‌آوريد برخي از برگ‌هاي آن زرد يا قهوه‌اي مي‌شوند؛ انتظار نداشته باشيد برگ‌هاي زرد يا قهوه‌اي يا ريخته، مجددا رشد كنند، در عوض بهتر است مراقبت كنيد كه محيط گياه كاملا مناسب باشد. این هدیه ارزنده مناسب برای مراسم هایی چون تولد عزیزان، عیادت بیمار، افتتاحیه مکانی خاص یا هدیه آن به همسر در سالگرد ازدواج، تشکر از یک دوست و یا عذر خواهی از او است.

 

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 90 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.


شرایط نگهداری

نور : به نور زیاد غیر مستقیم خورشید احتیاج دارد.
دما : بین ۱۵ تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد.
آبیاری: تابستان دو بار در هفته و در زمستان کمتر آبیاری کنید. مقاومت به کم‌آبی پایین است و در اثر آب کم دچار ریزش برگ می‌شود. آبیاری بیش از حد هم می‌تواند به قهوه ای شدن ، لوله ای شدن یا ریزش برگ ها بیانجامد.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:فیکوس بنجامین
We found other products you might like!
Related Products