سفارش آنلاین گلدان زاموفیلیا | گل بازار

گلدان گل زاموفیلیا (تصفیه کننده هوا)

گلدان گل زاموفیلیا (تصفیه کننده هوا)

گلدان زاموفیلیا شامل حداقل 3 شاخه است.

$‎34.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

همواره به کسانی که به دنبال خرید گیاهان آپارتمانی مقاوم هستند ، گیاه زاموفیلیا یا زامیفیلیا پیشنهاد می شود . زاموفیلیا از آن گیاهانی است که عمری طولانی دارند و برای آن که زنده بمانند صاحب خود را به زحمت چندانی وادار نمی کنند . خوشبختانه این گیاه علاوه بر این که شما را به زحمت نمی اندازد ، فواید دیگری هم برای تان دارد . هم زیباست و هم این که موجب تصفیه هوای خانه می شود . برای خرید آنلاین زاموفیلیا می توانید از فروشگاه اینترنتی گل بازار اقدام کنید . سفارش گیاه زاموفیلیا در همین صفحه امکان پذیر است .

مشخصات گیاه زاموفیلیا
گیاه زاموفیلیا گیاهی همیشه سبز است . ظاهری بسیار زیبا دارد و می تواند برای سال های متمادی یکی از دوستان صاحبش باشد. زاموفیلیا توانایی ذخیره آب را در خود دارد و بنابراین دیر به دیر نیاز به آب پیدا می کند. همچنین نیازی ندارد که حتماً نور مستقیم خورشید را داشته باشد ، همین که در مکانی باشد که مقداری انرژی نور خورشید را دریافت کند کافی است . بنابراین خرید اینترنتی زاموفیلیا را به کسانی پیشنهاد می کنند که یا در نگهداری گل ها مبتدی هستند یا این که زمان کافی برای رسیدگی به گیاهان و گل های آپارتمانی را ندارند . هر چند که حرفه ای ها هم می توانند این گیاه زیبا و مفید را در جمع گل ها و گیاهان شان داشته باشند . خبر خوب دیگری که در مورد گیاه زاموفیلیا وجود دارد این است که قابلیت تصفیه کنندگی هوا را دارد . برخی از پژوهش ها نشان از آن دارند که زاموفیلیا می توانند عناصر سمی موجود در هوای خانه را از بین ببرد و به این ترتیب عاملی برای تنفسی پاک و عاری از آلودگی باشد . در ضمن گاهی از این گیاه برای کاهش درد هم استفاده می کنند ؛ آن هم فقط به صورت موضعی و نه خوراکی ، چرا که این گیاه سمی است. البته این گیاه فقط در صورتی که خورده شود برای سلامت بدن مضر است ، وگرنه لمس آن هیچ مشکلی در پی ندارد .

خرید آنلاین زاموفیلیا
فروشگاه بین المللی گل بازار امکان سفارش آنلاین زاموفیلیا را برای تمامی کسانی که در ایران و خارج از ایران زندگی می کنند فراهم ساخته است . البته این محصول فقط برای ارسال به تهران و کرج است ، اما هر کجا باشید می‌توانید آن را سفارش دهید .

نکات نگهداری از زاموفیلیا
گفته شد که زاموفیلیا از گیاهانی است که نگهداری از آن ها ساده است، با این حال بد نیست در صورتی که قصد خرید آنلاین زاموفیلیا را دارید ، نکات مهم نگهداری از این گیاه زیبا را بدانید :

دماهای بین 15 تا 30 درجه برای نگهداری گیاه زاموفیلیا مناسب هستند. تحت هیچ شرایطی این گیاه را در دمای سرد قرار ندهید .

نیاز به آبیاری زیاد نیست . پیش از آن که به گیاه آب بدهید ، با استفاده از یک چوب کبریت یا خلال دندان مطمئن شوید که خاک گیاه کاملاً خشک است .

گیاه در مکان های کم نور به خوبی زنده می ماند ، با این حال بد نیست مکانی که زاموفیلیا را در آن نگهداری می کنید مقداری نور غیرمستقیم داشته باشد . به هیچ وجه گیاه را در برابر نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

نیازی به غبارپاشی گیاه نیست ، مگر آن که محیطی که زاموفیلیا را در آن قرار داده اید بسیار گرم باشد .

در آخر آن که نیازی به کوددهی به این گیاه زیبا نیست .

شرایط و ضوابط:
سفارش گل آپارتمانی شما در گلدانی زیبا ارسال می شود و این گل ها از لحاظ رویش ممکن است با عکس متفاوت باشند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل زاموفیلیا (تصفیه کننده هوا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط