خرید آنلاین گل بامبو | گل بازار

گل بامبو

گل بامبو

امتیاز:
100% of 100
$‎41.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

قطعا یکی از لوکس ترین گیاهانی که می توانید برای خود یا عزیزان تان بخرید، سفارش آنلاین گل بامبو است. شرایط نگهداری آسان بدون مراقبت زیاد و دیدن بامبوها در ژورنال‌های دکوراسیون خارجی عاملی برای استقبال مردم از این نوع گیاه است. اگرچه شانس‌آور بودن بامبو برای نگهدارندگان آن یک خرافه به نظر می‌رسد، اما از شواهد امر پیداست که خود بامبو واقعا گیاه خوش‌شانسی است! در حال حاضر در اکثر منازل هر جا که به اندازه یک گلدان کوچک فضا وجود داشته باشد زیر پنجره، گوشه اتاق، در دفتر کار و... سه شاخه بامبو وجود دارد. گل بامبو منیکی از اسب ترین گیاهان برای دفاتر کار و منازل عزیزان تان است. مهم ترین دلیل نگهداری آسان بامبو عدم نیاز آن به خاک است، یعنی کافی است آن را در یک گلدان شیشه ای آب و یا ژل خاک نگهداری کنید و تا سال ها از داشتن بامبو های زیبا و شاداب لذت ببرید. با خرید آنلاین گل بامبو و ارسال آن برای عزیزان تان، هم زیبایی و طراوت یک گیاه سبز را هدیه می دهید و هم با ماندگاری و طول عمر بالای آن همواره به عزیزان تان یادآور می شوید که چقدر برای تان ارزشمند هستند. شما می توانید با ارسال چند شاخه بامبو در مراسم مختلف مانند تبریک تولد، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه عزیزان تان را به بهترین شکل خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 60 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان شیشه ای می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: هرچه به گیاه بامبو نور بیشتری برسد رشد بیشتری خواهد داشت، البته که نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. با قرار دادن بامبو در یک اتاق با نور کافی گیاه شما عمر بیشتری خواهد داشت.
آبیاری: سعی کنید خاک گلدان را تا حدی نمناک یا مرطوب نگه دارید. توجه کنید که خشک ماندن بیش از حد خاک و آبیاری بیش از حد هردو باعث از بین رفتن گیاه شما خواهد شد.
دما: دمای مناسب برای رشد گیاه بین 18 تا 35 درجه سانتی گراد میباشد. در طول زمستان مراقب باشید که گیاهتان در معرض جریان هوای سرد قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گل بامبو
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
باکس قلبی گل
باکس قلبی گل
قیمت عادی $‎49.95 قیمت ویژه $‎39.95
دسته گل رز نباتی نور عشق
دسته گل رز نباتی نور عشق
قیمت عادی $‎14.95 قیمت ویژه $‎11.95
دسته گل رویای رنگی
دسته گل رویای رنگی
قیمت عادی $‎48.95 قیمت ویژه $‎38.95
کیک Red Velvet