گلدان دراسنا کامپکت

گلدان دراسنا کامپکت

گلدان دراسنا کامپکت

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان دراسنا کامپکت که یکی اززیباترین و شیک ترین گیاهان آپارتمانی است که بسیاری از خانواده های ایرانی مایل هستند که گلدان این گیاه را در منزل شان قرار دهند. همچنین بسیاری از شرکت های ایرانی با خرید آنلاین گلدان دراسنا محیطی زیبا و عالی را برای کارمندان و مراجعین خود ایجاد می کنند. دراسنا یکی از انواع درختچه های همیشه سبز است که حدود 40 گونه دارد و اکثر آن ها شکل و شمایلی همچون درخت نخل دارند. برگ های بسیار سبز و فشرده رو به بالا از ویژگی های ظاهری این گیاه است که جذابیت خاصی به آن داده است. خبر خوب پیرامون گیاه دراسنا این است که از جمله گیاهان تصفیه کننده هوا و توصیه شده از سوی سازمان ناسا به حساب می آید. این گیاه آپارتمانی چنانچه در محیط سربسته استفاده شوند هوای آن محیط را از هر نوع آلودگی تصفیه می کند و با ایجاد هوایی پاک به سلامت شما و عزیزان تان کمک می کند و این به این معنی است خرید آنلاین گلدان گل دراسنا کامپکت می تواند یکی از گزینه های شما برای ایجاد یک فضای سالم و تمیز در منزل و محیط زندگی عزیزان تان باشد. شما می توانید این گلدان گل را در مناسبت هایی مانند سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و آشنایی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه تقدیم عزیزان خود کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 40 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: نور غیر مستقیم آفتاب بهترین گزینه برای رشد گیاه است. توجه کنید که در صورت کمبود نور رشد گیاه کم خواهد بود.
آبیاری: برای آبیاری صبر کنید تا ¾ خاک دراسنا خشک شود سپس اقدام به آبدهی به گیاه کنید.
دما: دمای مناسب جهت رشد گیاه 15 تا 24 درجه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مراقبت از دراسنا کامپکت می توانید به مقاله روش نگهداری گل دراسنا مراجعه کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان دراسنا کامپکت
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط