گلدان ارکیده

گلدان ارکیده

گلدان ارکیده

$‎39.95
Availability: In stock
امکان تحویل برای فردا

چنان چه قصد خرید گل آپارتمانی دارید گل بازار خرید آنلاین گل ارکیده را به شما پیشنهاد می کند. این روز ها نگهداری گل ارکیده در منزل توجه عده کثیری را به خود جلب کرده است و راز جذابیت این گل ماندگاری طولانی مدت آن است. این گل زیبا در گلدان به مدت سه تا شش ماه گل می دهد و به صورت تک شاخه نیز تا یک ماه می توانید زیبا و شاداب بماند. این گیاهان بسیار کم توقع بوده و با نگهداری اندکی به محیط خو می گیرند. و از طرف دیگر وقتی گل دهی بکنند گلهاشان تا ماهها زیبا و درخشنده باقی می ماند (حدود سه تا شش ماه بسته به محیط و شرایط). فصل گلدهی و زمان گلدهی ارکیدها متفاوت است معمولا از دسامبر (دی ماه) شروع می شود و چند ماه گل دارند. پس از گلدهی مدتی استراحت و بازسازی نیاز هست تا دوباره به گل بنشیند. گل ارکیده گیاهی کم توقع است اما از بی آبی و خشکی نیز بیزار است. باید قبل از خشک شدن کامل خاک گلدانتان را آبیاری کنید. گل ارکیده به نور خورشید نیاز دارد اما ترجیح می دهد تا از نور به صورت غیر مستقیم بهره بگیرد. اگر برگ های ارکیده سبز روشن باشد نشانگر این است که شرایط نوری برای گیاه مناسب است. اما برگ های سبز تیره نشان دهنده ی نور کم است و باید مکان گلدان را تعویض کنید. برگ های زرد مایل به قهوه ای نیز نشان دهنده ی نور بیش از حد است. در نهایت، ارکیده ها گیاهانی گرمسیر بوده و بومی شرایط گرم و مرطوب محسوب می شوند و به همین دلیل می توان آنها را در دمای آپارتمانها نگهداری کرد. شما می توانید این گل را در مناسبت هایی مثل تبریک تولد، تشکر از یک معلم یا استاد، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، افتتاحیه یک مکان جدید، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، و هم چنین برای سالگرد ازدواج یا دوستی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 60 سانتی متر می باشد.
گلدان این گیاه سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

نور: جای پر نور را دوست دارد، اما نور مستقیم خورشید باعث ریزش برگ های ارکیده خواهد شد. هر از گاهی گیاه را بچرخانید تا به طور متعادل رشد کند.
آبیاری: به خشکی خیلی عادت ندارد. در فصل رشد گیاه بهتر است که به طور هفتگی آبیاری را انجام دهید. سعی کنید آبیاری را صبح انجام دهید و رطوبت خاک را حفظ کنید. آبیاری بیش از حد و ماندن بیش از حد آب کنار ساقه ها باعث پژمردن برگ ها و در نهایت از بین رفتن گیاه میشود.
دما: جای گرم را ترجیح میدهد. در فصل رشد دمای مناسب برای گیاه بین 18 تا 23 درجه میباشد. هرچه دما بیشتر باشد گیاه به رطوبت بیشتری نیاز دارد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گلدان ارکیده
We found other products you might like!
Related Products