گلدان ارکیده

گلدان ارکیده

گلدان ارکیده

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

چنان چه قصد خرید گل آپارتمانی دارید گل بازار خرید آنلاین گل ارکیده را به شما پیشنهاد می کند. این روز ها نگهداری گل ارکیده در منزل توجه عده کثیری را به خود جلب کرده است و راز جذابیت این گل ماندگاری طولانی مدت آن است. این گل زیبا در گلدان به مدت سه تا شش ماه گل می دهد و به صورت تک شاخه نیز تا یک ماه می تواند زیبا و شاداب بماند. این گیاهان بسیار کم توقع بوده و با نگهداری اندکی به محیط خو می گیرند یعنی با این تفاسیر می تواند برای تقدیم که کسانی که توانایی اندکی در نگهداری از گیاهان دارند، مناسب باشد. از طرف دیگر وقتی این گیاه گل دهی کند، گل هایش تا ماهها زیبا و درخشنده باقی می ماند این یعنی تا حدود نیمی از سال می تواند به زیبا تر کردن دکوراسیون منزل شما کمک کند. گل ارکیده نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان یک گل لوکس و لاکچری محسوب می شود به صورتی که همگان دوست دارند یک گلدان از آن را درخانه داشته باشند تا جذابیت و شیک بودن فضای منزل شان چند برابر گردد. پس قطعا هدیه دادن چنین گلی با چنین جذابیتی می تواند برای عزیزان شما بسیار هیجان انگیز باشد. شما می توانید این گل را در مناسبت هایی مثل تبریک تولد، تشکر از یک معلم یا استاد، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، افتتاحیه یک مکان جدید، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، و هم چنین برای سالگرد ازدواج یا دوستی برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان 60 سانتی متر می باشد.
گلدان این گیاه سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

نور: جای پر نور را دوست دارد، اما نور مستقیم خورشید باعث ریزش برگ های ارکیده خواهد شد. هر از گاهی گیاه را بچرخانید تا به طور متعادل رشد کند.
آبیاری: به خشکی خیلی عادت ندارد. در فصل رشد گیاه بهتر است که به طور هفتگی آبیاری را انجام دهید. سعی کنید آبیاری را صبح انجام دهید و رطوبت خاک را حفظ کنید. آبیاری بیش از حد و ماندن بیش از حد آب کنار ساقه ها باعث پژمردن برگ ها و در نهایت از بین رفتن گیاه میشود.
دما: جای گرم را ترجیح میدهد. در فصل رشد دمای مناسب برای گیاه بین 18 تا 23 درجه میباشد. هرچه دما بیشتر باشد گیاه به رطوبت بیشتری نیاز دارد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان ارکیده
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط