سفارش آنلاین گلدان گندمی (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گیاه گندمی (تصفیه کننده هوا)

گیاه گندمی (تصفیه کننده هوا)

$‎15.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر قصد هدیه دادن یک گل آپارتمانی زیبا را دارید، خرید آنلاین گلدان گل گندمی انتخاب مناسبی است؛ چرا که این گل با خاصیت تصفیه کننده گی هوا، هوای خانه شما یا عزیزان تان را تصفیه و پاکیزه می کند تا هم به زیبایی دکوراسیون منزل کمکی کرده باشد و هم در حفظ سلامت شما موثر باشد. برگ های سوزنی و کشیده این گیاه به صورت نوارهای سبز ی به نظر میرسد که در میان هر یک نوار سفید رنگی مشاهده می شود در بعضی از گونه ها این حالت برعکس است یعنی برگ ها سفید و قسمت میانی سبز است. یکی دیگر از زیبایی های منحصر به فرد این گیاه وجود گیاهچه های زیبایی است که در انتهای بعضی از ساقه ها رشد می کند که علاوه بر زیبایی، از آن برای تکثیر گندمی نیز استفاده می شود. اگر به دنبال خرید یک گیاه زیبا هستید تا برای عزیزان تان در روزی خاص مانند روز پدر، روز مادر، روز پزشک، روز مهندس، روز معلم و... ارسال کنید، سفارش آنلاین گلدان گل گندمی را فراموش نکنید زیرا به خاطر زیبایی و شرایط نگهداری آسانی که دارد مطابق با هر سلیقه ای خواهد بود. این گیاه به دلیل شرایط نگهداری آسان و راحت گزینه مناسبی برای کسانی است که در نگهداری گل و گیاه مبتدی هستند. این گل برای تبریک و سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج ، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه گزینه مناسبی است.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 35 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در نور سایه هم به رشد خود ادامه میدهند، اما نور ایده آل این گیاه را میتوان پشت پنجره هایی با نور غیر مستقیم و کافی دانست. توجه کنید که در صورت قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برای مدت طولانی به برگ های گیاه آسیب میرساند.
آبیاری: تا حدی خاک را مرطوب نگه دارید، اما خیس بودن زیاد خاک هم برای گیاه ضرر دارد. به این نکته توجه داشته باشید که آبیاری بیش از حد باعث از بین رفتن ریشه و در نهایت گیاه شما خواهد شد.
دما: جای گرم و مرطوب برای نگهداری گیاه مناسب است. دمای پایین تر از 10 درجه را دوست ندارند و در صورت پایین بودن رطوبت بر گهای گیاه به سمت قهوه ای می رود. میتوانید جهت حفظ رطوبت گیاه ، برگ ها را اسپری کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گیاه گندمی (تصفیه کننده هوا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط