سفارش گل آگلونما (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)

گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)

$‎23.95
Availability: In stock
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان آگلونما به دلیل انبوه بودن برگهای گیاه، بهترین گزینه برای اتاق‌های کوچک و محیط‌های اداری بسیار است و جلوه‌ای زیبا، سبز و با طراوت به فضا می‌دهد. گیاه آگلونما به نور غیر مستقیم و متوسط نیاز دارد ولی در محیط‌های کم نور نیز به رشد خود ادامه می‌دهد. اتاق‌های قسمت شمالی ساختمان بهترین شرایط نوری را برای رشد بهتر و عدم کمبود مواد غذایی برای گیاه توصیه می‌شود، سفارش آنلاین گل آگلونما راه خوبی برای خوشحال کردن عزیزانتان است. جالب است بدانید به گفته ناسا (سازمان فضایی آمریکا) آگلونما یکی از بهترین و قدرتمندترین گیاهان تصفیه کننده هوا است و برای پاکسازی هوای آلوده داخل منزل از سم‌هایی مانند بنزن و فرمالدهیدها مفید می‌باشد. بنابراین با کاشت آن در منزل و محیط کار علاوه بر سبز و با طروات کردن محیط، هوایی سالم را برای خود به ارمغان می‌آورید. گلدان گل آگلونما برای مراسم افتتاحیه، تبریک تولد، تشکر و قدردانی، عذرخواهی از یک دوست، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار و حتی بی بهانه و فقط به خاطر یاد آوری محبت و علاقه شما به عزیزانتان مناسب می باشد. پس با ارسال گل آگلونما حال و هوای خانه یا محل کار عزیزانتان را خوب کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: می توانید آگلونما را در قسمت سایه دار خانه نگه دارید اما بد نیست که کمی نور هم دریافت کند. نور مستقیم خورشید به برگ های گیاه آسیب می زند.
آبیاری: در فضای مرطوب بهتر رشد میکند اما از آبیاری بیش از حد خودداری کنید. برای هر بار آبیاری سعی کنید اجازه دهید تا خاک گلدان کاملا خشک شود سپس آبیاری گیاه را انجام دهید.
دما: این گیاه را از جریان آب و هوایی خنک دور نگه دارید، درواقع آگلونما دمای پایین تر از 18 درجه سانتی گراد را دوست ندارد. سعی کنید فضایی گرم و مرطوب را برای قرار دادن گیاه انتخاب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)
We found other products you might like!
Related Products