سفارش گل آگلونما (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)

گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)

$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین گلدان آگلونما به دلیل انبوه بودن برگ های گیاه، بهترین گزینه برای اتاق‌های کوچک و محیط ‌های اداری است که جلوه‌ای زیبا، سبز و با طراوت به فضا می‌دهد. گیاه آگلونما به نور غیر مستقیم و متوسط نیاز دارد ولی در محیط ‌های کم نور نیز به رشد خود ادامه می‌دهد با این تفاسیر این گیاه یک گل آپارتمانی با نگهداری آسان محسوب می شود و یک هدیه مناسب برای تقدیم به عزیزان تان به حساب می آید. سفارش آنلاین گل آگلونما یک گلدان با برگ های سبز است که می تواند راه خوبی برای خوشحال کردن عزیزان تان باشد. از آنجایی که آگلونما یکی از بهترین و قدرتمندترین گیاهان تصفیه کننده هوا است، برای پاکسازی و سم زدایی هوای آلوده داخل منزل مناسب خواهد بود پس اگر به سلامت هوای محل کار و یا خانه خود علاقه دارید می توانید با خرید و نگهداری از این گیاه زیبا هوایی تمیز و پاک را استشمام کنید. گلدان گل آگلونما برای مراسم افتتاحیه، تبریک تولد، تشکر و قدردانی، عذرخواهی از یک دوست، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار و حتی بی بهانه و فقط به خاطر یاد آوری محبت و علاقه شما به عزیزانتان مناسب می باشد. پس با ارسال گل آگلونما حال و هوای خانه یا محل کار عزیزانتان را خوب کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 50 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: می توانید آگلونما را در قسمت سایه دار خانه نگه دارید اما بد نیست که کمی نور هم دریافت کند. نور مستقیم خورشید به برگ های گیاه آسیب می زند.
آبیاری: در فضای مرطوب بهتر رشد میکند اما از آبیاری بیش از حد خودداری کنید. برای هر بار آبیاری سعی کنید اجازه دهید تا خاک گلدان کاملا خشک شود سپس آبیاری گیاه را انجام دهید.
دما: این گیاه را از جریان آب و هوایی خنک دور نگه دارید، درواقع آگلونما دمای پایین تر از 18 درجه سانتی گراد را دوست ندارد. سعی کنید فضایی گرم و مرطوب را برای قرار دادن گیاه انتخاب کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گل آگلونما (تصفیه کننده هوا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط