گلدان گل سانسوریا سبز | گل بازار

گلدان گل سانسوریا سبز

گلدان گل سانسوریا سبز

$‎21.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سانسوریا از جمله گیاهان خاصی است که علاوه بر زیبایی، دارای خواص زیادی است. یعنی اگر می خواهید علاوه بر داشتن یک گیاه بسیار زیبا و لوکس یک گیاه با خاصیتی مثل تصفیه هوا داشته باشید، سفارش آنلاین سانسوریای سبز می تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد. این گیاه زیبا با برگ های بسیار بلند در هر گوشه از خانه یا محل کار شما قرار بگیرد آنجا را بسیار دل انگیز و چشمنواز می کند. اگر قصد دارید برای عزیزان تان گلی ارسال کنید که علاوه بر زیبایی به تمیز شدن هوای منزل آن ها نیز کمک کند، خرید آنلاین سانسوریای سبز با خاصیت تصفیه کنندگی هوا قطعا شما را به مقصودتان می رساند. سانسوریا یا گیاه شمشیری که با نام نیزه ای هم شناخته می شود، دارای برگ های بلند، مستقیم و به شکل شمشیر هستند. سانسوریای سبز نسبت به شرایط نامساعد محیطی مقاوم بوده و در نقاط مختلف منزل می توان آن را نگهداری کرد. سانسوریا از جمله گیاهان آپارتمانی بسیار مقاوم است که با هر شرایط محیطی می تواند سازگار باشد پس اگر فردی فراموشکار و یا مبتدی در نگهداری گیاهان هستید، با خیال راحت می توانید روی نگهداری سانسوریا در خانه حساب کنید. شما می توانید این گل را در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و آشنایی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی و یا افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 80 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در هر دو حالت نور زیاد و نور کم دوام می آورد، اما بهترین حالت برای رشد گیاه، نور غیر مستقیم و ثابت است.
آبیاری: بین هر آبیاری اجازه دهید تا خاک گلدان خشک شود. در هنگام زمستان آبیاری را کمتر کنید، آبیاری زیاد باعث از بین رفتن گیاه میشود.
دما: این گیاه دمای گرم را بیشتر می پسندد و اگر در دما ی نگهداری به زیر 10 درجه برسد، گیاه آسیب خواهد دید. از جریان های آب و هوایی دور نگه دارید. دمای مناسب برای نگهداری سانسوریا بین 20 تا 32 درجه است.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل سانسوریا سبز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط