گلدان گل برگ انجیری

گلدان گل برگ انجیری

گلدان گل برگ انجیری

امتیاز:
100% of 100
$‎17.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین گلدان گل برگ انجیری از جمله گیاهان آپارتمانی است که این روز ها بسیار طرفدار پیدا کرده است. این گیاه با برگ های پهن و شکافدار و با ظاهری خاص و متفاوت یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن به عنوان یک گل زیبا و ماندگار است. برگ انجیری که بومی مناطق بارانی جنوب مکزیک و کلمبیا است دارای گونه های مختلفی است که در ایران تنها بعضی از گونه های آن یافت می شود. این گیاه بسیار مقاوم می تواند یکی از بهترین هدایا برای تقدیم به افراد مبتدی در نگهداری از گل و گیاه باشد. اگر قصد دارید برای والدین خود برای روز پدر و یا روز مادر یک گیاه زیبا ارسال کنید، خرید آنلاین گلدان گل برگ انجیری یک هدیه مناسب و عالی است. اگر دوست شما یکی از عاشقان نگهداری از گل و گیاه در منزل است می توانید با ارسال این گلدان گل برای تبریک جشن تولدش او را سورپرایز کنید. به علاوه دادن یک گل زیبا در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه و یا دفترکار جدید می تواند نهایت تبریکات شما را برای راه اندازی کسب و کار جدید را به عزیزان تان ابراز دارد. همچنین یک گلدان سبز با برگ های پهن را می توانید برای مناسبت های دیگری مثل سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، جشن فارغ التحصیلی، برای عذرخواهی و یا حتی تشکر برای عزیزان تان ارسال کنید

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 60 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: برگ انجیری به نور زیاد نیاز دارد، اما بهتر است این نور غیر مستقیم یا فیلتر شده باشد. بهترین فضا در منزل پشت پنجره هایی است که نور زیادی دریافت می کنند.
دما: برگ انجیری نسبت به تغییرات دمایی حساس نیست و بازه دمایی بین 18 تا 27 درجه برای آن ایده آل است.
آبیاری: برگ انجیری نسبت به آبیاری زیاد بسیار حساس است. در تابستان هفته ای یکبار و در زمستان هر دو هفته یکبار آبیاری برای این گیاه کافی است. بهترین زمان آبیاری هنگامی است که 2 الی 3 سانتی متر از سطح خاک آن خشک شده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مراقبت از گیاه برگ انجیری می توانید به مقاله روش نگهداری گل برگ انجیری مراجعه کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گلدان گل برگ انجیری
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط