سفارش گل سانسوریا (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گل سانسوریا پا کوتاه

گل سانسوریا پا کوتاه

$‎17.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین سانسوریا پا کوتاه، مناسب برای کسانی است که می خواهند به عزیزان خود به جای یک سبد، باکس و یا دسته گل، یک گلدان کوچک ولی ماندگار بدهند. سانسوریای پا کوتاه به دسته ای از گل های سانسویا با اندازه و حجم کم می گویند که مناسب برای تزیین فضاهای کوچک است. سانسوریا ها از جمله گیاهانی است که به پاکسازی و تصفیه هوای محیط بسیار کمک می کند، یعنی شما با خرید آنلاین فقط یک سانسورایای پا کوتاه می توانید شاهد تصفیه هوای چشمگیر در منزل یا محیط کارتان باشید. گیاه سانسوریا با توجه با سازگاری و مقاوت بالا در شرایط آب و هوایی مختلف یکی از محبوب ترین گیاهان برای نگهداری در منزل محسوب می شود. گل سانسوریای پاکوتاه با ارتفاع کم دارای برگ هایی پهن است که عموما در گلدان های کوچک نگهداری می شود. شما می توانید این گل را به عنوان هدیه برای سورپرایز جشن تولد عزیزان تان ارسال کنید، تا با دریافت یک گلدان گل کوچک غافلگیر و هیجان زده شوند. همچنین می توان این گل را برای مناسبت های دیگری مانند سورپرایز جشن تولد، روز مادر، روز پدر، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی و هر تبریک دیگری برای عزیزان خود در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 30 سانتی متر می باشد.
این گیاه همراه با یک گلدان سفالی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در هر دو حالت نور زیاد و نور کم دوام می آورد، اما بهترین حالت برای رشد گیاه، نور غیر مستقیم و ثابت است.
آبیاری: بین هر آبیاری اجازه دهید تا خاک گلدان خشک شود. در هنگام زمستان آبیاری را کمتر کنید، آبیاری زیاد باعث از بین رفتن گیاه میشود.
دما: این گیاه دمای گرم را بیشتر می پسندد و اگر در دما ی نگهداری به زیر 10 درجه برسد، گیاه آسیب خواهد دید. از جریان های آب و هوایی دور نگه دارید. دمای مناسب برای نگهداری سانسوریا بین 20 تا 32 درجه است.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گل سانسوریا پا کوتاه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط