سفارش گل سانسوریا (تصفیه کننده هوا) | گل بازار

گل سانسوریا پا کوتاه

گل سانسوریا پا کوتاه

امتیاز:
100% of 100
$‎11.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین سانسوریا پا کوتاه، مناسب برای کسانی است که می خواهند به عزیزان خود به جای یک سبد یا باکس، یک گل آپارتمانی کوچک ولی ماندگار بدهند. سانسوریای پا کوتاه به دسته ای از گل های سانسویا با اندازه و حجم کم می گویند که مناسب برای تزیین فضاهای کوچک است. سانسوریا ها از جمله گیاهانی است که به پاکسازی و تصفیه هوای محیط بسیار کمک می کند، یعنی شما با خرید آنلاین فقط یک سانسورایای پا کوتاه می توانید شاهد تصفیه هوای چشمگیر در منزل یا محیط کارتان باشید. گیاه سانسوریا با توجه با سازگاری و مقاوت بالا در شرایط آب و هوایی مختلف یکی از محبوب ترین گیاهان برای نگهداری در منزل محسوب می شود. گل سانسوریای پاکوتاه با ارتفاع کم دارای برگ هایی پهن است که عموما در گلدان های کوچک نگهداری می شود. شما می توانید این گل را به عنوان هدیه برای سورپرایز جشن تولد عزیزان تان ارسال کنید، تا با دریافت یک گلدان گل کوچک غافلگیر و هیجان زده شوند. همچنین می توان این گل را برای مناسبت های دیگری مانند سورپرایز جشن تولد، روز مادر، روز پدر، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی و هر تبریک دیگری برای عزیزان خود در نظر بگیرید.

جزئیات

ارتفاع این گلدان حدود 30 سانتی متر می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری

نور: در هر دو حالت نور زیاد و نور کم دوام می آورد، اما بهترین حالت برای رشد گیاه، نور غیر مستقیم و ثابت است.
آبیاری: بین هر آبیاری اجازه دهید تا خاک گلدان خشک شود. در هنگام زمستان آبیاری را کمتر کنید، آبیاری زیاد باعث از بین رفتن گیاه میشود.
دما: این گیاه دمای گرم را بیشتر می پسندد و اگر در دما ی نگهداری به زیر 10 درجه برسد، گیاه آسیب خواهد دید. از جریان های آب و هوایی دور نگه دارید. دمای مناسب برای نگهداری سانسوریا بین 20 تا 32 درجه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مراقبت از این گیاه می توانید به مقاله روش نگهداری گل سانسوریا مراجعه کنید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:گل سانسوریا پا کوتاه
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
می تونم برای امروز از این گیاهان سفارش بدم؟
همه گیاهان آپارتمانی برای آماده سازی نیاز به یک روز زمان دارند، پس لازم است حداقل یک روز قبل از تاریخ تحویل تان اقدام به سفارش نمایید.
آیا می تونم برای نگهداری گیاهانی که خریدم از شما کمک بگیرم؟
بله، شما می توانید در نحوه نگهداری از گل و گیاه خود از واحد پشتیبانی گل بازار کمک بگیرید.
آیا گیاهان آپارتمانی شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
با توجه به اینکه رشد هر گل آپارتمانی با دیگری متفاوت است، لذا ممکن است گلدان ارسال شده اندکی با تصویر سایت متفاوت باشد. اما این اطمینان را می دهیم که بهترین نوع گیاه آپارتمانی موجود برای شما تهیه و ارسال خواهد شد.
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
محصولات مرتبط